JAK ZAPROJEKTOWAĆ SWOJĄ STRONĘ?

Strony internetowe (3)
6 cze 2022

Strona internetowa jako wizytówka Twojej firmy do działania

Tworzenie stron internetowych

Prowadzisz małą lub średnią firmę i nie masz jeszcze strony internetowej lub Twoja strona jest stara, nie podoba Ci się już? Następnie możesz zmodyfikować lub utworzyć nową stronę internetową, aby była doskonałą wizytówką Twojej firmy! Strona internetowa jest niezbędna, aby zapewnić Ci widoczność w sieci, a także nowe perspektywy, którym chcesz sprzedawać swoje usługi.

Redesign strony internetowej

Jeśli masz już stronę internetową i nie jest ona już zgodna z wyzwaniami i trendami dzisiejszej sieci, musisz ją przerobić. Średnio dobrze jest odnawiać swoją stronę maksymalnie co 5 do 7 lat. Oczywiście Twoja strona musi być adaptacyjna i responsywna, aby łatwo poruszać się po niej na komputerze, tablecie i telefonie. Praca nad responsywnością Twojej strony internetowej jest również ceniona przez Google w pozycjonowaniu Twojej strony w wyszukiwarce.

Utrzymanie strony internetowej

Po stworzeniu lub przeprojektowaniu witryny możesz chcieć dodać do niej inne elementy i codziennie ją ulepszać. To doskonała okazja, aby zapisać się na usługę utrzymania strony internetowej. Z drugiej strony, jeśli regularnie musisz wprowadzać zmiany i aktualizacje w swojej witrynie, lepiej zdecydować się na stworzenie niestandardowego CMS. CMS to narzędzie do zarządzania, które pozwala bezpośrednio modyfikować różne elementy i zawartość Twojej witryny.

Podstawowe pytania przed stworzeniem strony internetowej

Jaki będzie budżet przeznaczony na projekt strony internetowej?

Co najmniej trzeba liczyć od 1500 dolarów. Budżet może wynosić od 0 do 40 000 USD. Rzadko przekracza 15 000 USD.

Ile czasu zajmuje stworzenie strony internetowej ?

W zależności od wielkości Twojej witryny, treści i funkcjonalności, które chcesz mieć, strona dla małej firmy może zająć do 2 miesięcy pracy. Ale średnio w przypadku klasycznej witryny z prezentacją można liczyć 2 lub 3 tygodnie.

Ile czasu zajmuje zaprojektowanie CMS ?

Zaprojektowanie systemu CMS zajmuje od 1 tygodnia do 3 miesięcy. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Ile kosztuje niestandardowy CMS ?

Niestandardowe tworzenie CMS kosztuje od 1500 USD do 25 000 USD. Ponownie, to zależy od Twoich potrzeb. Im więcej funkcji chcesz, tym droższe będzie.

Jakie są korzyści z tworzenia niestandardowego CMS?

CMS szyty na miarę ma wiele zalet, wymieniliśmy główne z nich:

  • Sprawia, że jest łatwy w użyciu
  • Sprawia, że logistyka jest intuicyjna
  • Reprezentuj firmę
  • Może być używany przez wszystkich
  • Opłacalna inwestycja
  • Kilka aktualizacji do zrobienia
  • Bezpieczniej
  • Nie droższy od innych

Mam już CMS, czy mogę go zastąpić niestandardowym?

Rzeczywiście, można go zastąpić lub zmodyfikować.

Jak często powinienem przerabiać moją witrynę?

Biorąc pod uwagę trendy w projektowaniu stron internetowych i problemy internetowe, Twoja strona internetowa powinna być przerabiana co 4 lub 5 lat. Nie zapominaj o zakresie strony internetowej dla Twojej firmy i konieczności jej posiadania. Dziś Twoi klienci znajdą Cię w sieci, dlatego tak ważne jest zapewnienie zoptymalizowanej obecności dla wyszukiwarek.

Kroki tworzenia CMS

Przeanalizuj własne potrzeby i pragnienia

Przeanalizuj swoje potrzeby, pragnienia, aby poznać pozycjonowanie Twojej firmy, strategie, treści? Celem jest osiągnięcie projektu strony internetowej, który spełni Twoje potrzeby.

Oryginalny wzór

Pomyśl o oryginalnym projekcie, aby dać Ci wyobrażenie o Twojej witrynie. Dzięki temu możesz przekazać swoją pracę do agencji zajmującej się projektowaniem witryn; jakie dominują kolory, jakie strony Cię inspirują, jaką czcionkę chcesz zobaczyć... Po konsultacji agencja przedstawi Ci bardziej rozbudowany model graficzny. Tym samym agencja wprowadzi do tego „wizerunku” wszelkie modyfikacje, aż do osiągnięcia pełnej satysfakcji. W ten sam sposób będą pracować nad projektem stron wewnętrznych.

Integracja i programowanie

Po zatwierdzeniu projektu zespół ds. integracji i rozwoju ożywia projekt witryny. Dostęp jest zapewniony, aby zobaczyć w czasie rzeczywistym ewolucję jego formatowania. W razie potrzeby równolegle rozwijany będzie system zarządzania treścią dostosowany do potrzeb.

Testowanie i przesyłanie

Regularnie przeprowadzane są testy, aby upewnić się, że strona jest w pełni obsługiwana przez główne przeglądarki (Chrome, Firefox, Opera, Safari) oraz media (w tym telefony i tablety). Przeprowadzane są również testy funkcjonalności strony. Po zakończeniu wszystkich tych kontroli Twoja witryna może zostać umieszczona w Internecie.

Projekt strony internetowej w Montrealu i na południowym wybrzeżu

Agencja internetowa Dubuc Marketing oferuje usługi tworzenia i projektowania stron internetowych dla MŚP, szczególnie w Montrealu i na południowym wybrzeżu. Od 2007 roku nasz zespół programistów umieścił w Internecie około stu stron internetowych. Aby uzyskać wycenę projektu lub przeprojektowania swojej strony internetowej, skontaktuj się z agencją tworzenia stron internetowych Dubuc Marketing.

Podobne artykuły
JAK WYBRAĆ CMS (CZĘŚĆ 2)
6 cze 2022
JAK WYBRAĆ SWÓJ CMS? (CZĘŚĆ 1)
16 maj 2022

ul. Wojska Polskiego 39A/23
41-600 Świętochłowice

Strona wykorzystuję pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony uznamy za zgodę.OK