Monitoring wydajności Twojej strony z DUBUC Marketing! 

Od ponad 15 lat Dubuc Marketing buduje narzędzia do monitorowania wydajności sieci, aby umożliwić Ci pomiar jakości Twoich strategii internetowych. Nasz zespół ekspertów ds. SEO i tworzenia stron internetowych zapewnia wsparcie w zakresie dostarczania kluczowych wskaźników wydajności w sieci.

Skutecznie rozwijaj swój biznes dzięki regularnemu
monitorowaniu swojej wydajności w sieci

Dubuc Marketing, specjalista ds. małych i średnich przedsiębiorstw z Montrealu, umożliwia monitorowanie w czasie rzeczywistym całej wydajności Twojej witryny: ustawiamy liczne wskaźniki wydajności, które umożliwiają przegląd Twojej obecności w sieci.

Otrzymuj dokładne raporty o swojej obecności w sieci

Błyskawicznie wizualizuj swoją ewolucję za pomocą wykresów

Dostosowywanie wskaźników wydajności

Otrzymuj rekomendacje, aby poprawić wydajność sieci

Raporty skuteczności
z Dubuc Marketing:

  • Raporty wydajności dostarczane bezpośrednio do przestrzeni klienta (co miesiąc, co dwa miesiące lub 4 razy w roku) i dostępne przez cały czas.
  • 10 ogólnych wskaźników wydajności obejmujących całą Twoją obecność w sieci: ruch w witrynie, źródła ruchu, liczba subskrybentów w sieciach społecznościowych, budżet i kliknięcia kampanii reklamowych Google...
  • Wskaźniki wydajności spersonalizowane zgodnie z Twoimi potrzebami i Twoją strategią internetową.
  • Precyzyjne i trafne zalecenia mające na celu poprawę wyników i wskaźników wydajności.

Zdefiniuj strategię internetową,
aby poprawić swoją wydajność

Aby skutecznie monitorować wydajność Twojej obecności w sieci, konieczne jest posiadanie odpowiedniej strategii marketingu internetowego,
która jest dostosowana do Twoich potrzeb. Dubuc Marketing pomaga w budowaniu krótko-, średnio- i długoterminowej strategii,
aby poprawić widoczność i zdobyć nowych klientów

Zaufaj Dubuc Marketing, aby śledzić wydajność swojej sieci!

Każdego miesiąca wspieramy ponad 40 firm w Montrealu, aby monitorować ich wyniki w Internecie. Dzięki naszemu zespołowi ekspertów ds. tworzenia stron internetowych i naturalnych odniesień w Montrealu jesteśmy w stanie skutecznie zidentyfikować sukces Twoich działań marketingowych w sieci. Następnie oferujemy najlepsze możliwe rekomendacje dla Twojej firmy.z

MONITORUJ SWOJĄ WYDAJNOŚĆ W SIECI W 4 KROKACH

Dobór słów kluczowych
i pozycjonowanie

Tworzymy listę słów kluczowych i zapytań użytkowników dotyczących Twojej firmy. Podczas każdego raportu skuteczności będziesz mógł sprawdzić pozycjonowanie swojej witryny w Google i liczbę wyszukiwań dla każdego słowa kluczowego.

Wprowadzanie danych wskaźnika wydajności

Dla każdego wskaźnika wydajności w Twoim raporcie pobieramy powiązane dane; w szczególności identyfikujemy liczbę użytkowników Twojej witryny i odsłon w danym okresie. Sprawdzamy również liczbę wyświetleń Twojej strony Google lub udział użytkowników na każdym urządzeniu (komputerze, telefonie komórkowym, tablecie itp.)

Dodawanie niestandardowych wskaźników wydajności

Ustalamy z Tobą listę spersonalizowanych wskaźników wydajności zgodnie z Twoją strategią internetową i Twoimi potrzebami: na przykład możemy zidentyfikować liczbę wizyt w sklepie internetowym, liczbę interakcji w sieciach społecznościowych lub liczbę formularzy przesłanych przez Ciebie stronie internetowej.

Prezentacja sprawozdania z wyników

Gdy monitorowanie wydajności jest gotowe, możesz skonsultować się z nami bezpośrednio w swoim obszarze klienta. Nasi doradcy za każdym razem przedstawiają Państwu nowe dane, ewolucję wyników, a także ewentualne zalecenia dotyczące uzyskania lepszych wyników.

Potrzebujesz eksperta do śledzenia wydajności sieci w Montrealu? Zadzwoń do działu marketingu Dubuc! Jesteśmy specjalistami we wspieraniu małych firm w sieci i oferowaniu im najlepszych możliwych rekomendacji!

ul. Wojska Polskiego 39A/23
41-600 Świętochłowice

Strona wykorzystuję pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony uznamy za zgodę.OK