Lokalna agencja SEO, która zwiększy Twoją widoczność 

Potrzebujesz poprawić lokalne SEO swojej firmy w Google? W Dubuc Marketing możemy pomóc Ci w umieszczeniu Twojej wizytówki w Google w pierwszych wynikach wyszukiwania! Aby Twoi potencjalni klienci mogli Cię jak najłatwiej znaleźć, nasza lokalna agencja SEO jest dla Ciebie: pomożemy Ci zbudować Twój lokalny profil i stale go ulepszać, aby Twoja firma była obowiązkowym elementem w sieci!

Popraw swoje lokalne SEO dzięki Google Moja Firma

Google Moja Firma to niezbędne narzędzie dla Twojej lokalnej strategii SEO! Mamy prawdziwe doświadczenie w tworzeniu Twojej wizytówki w Google za pomocą tego narzędzia. Jesteśmy w stanie stworzyć najlepszą możliwą wizytówkę Twojej firmy w Google. Przegląd, usługi, informacje kontaktowe, wezwania do działania... Wszystkie te informacje wyróżniamy w Google Moja Firma, aby jak najwięcej osób mogło Cię znaleźć w Google.

Zwiększ moją lokalną widoczność

Popraw moją e-reputację

Daj dobry wizerunek marki internautom

Wyświetlaj się w Mapach Google

Lokalne SEO
z Dubuc Marketing

 • Kompletny wpis w Google Moja Firma, który doskonale opisuje Twoją firmę; Internauci mogą znaleźć potrzebne informacje i skontaktować się z Tobą w ciągu kilku sekund.

 

 • Wzmocniona obecność Twojej firmy na zapytania lokalne: Internauci, którzy szukają produktu lub usługi w Twojej lokalizacji, na pewno znajdą Cię jednym kliknięciem.

 

 • Wysokiej jakości plik lokalny dzięki licznym opiniom klientów.

Nie wiesz od czego zacząć? Powierz nam analizę swojej obecności w sieci!

Aby podejmować najlepsze decyzje dla Twojej witryny, przeprowadzamy dla Ciebie szczegółową analizę Twojej obecności w sieci! Strona internetowa, portale społecznościowe, pozycjonowanie w wyszukiwarkach... Dokonujemy precyzyjnej inwentaryzacji i oferujemy listę najlepszych rekomendacji, aby spełnić Twoje cele!

Lokalne strategie SEO, które sprawdziły się w Google

Od ponad 15 lat nasza lokalna agencja SEO umożliwia setkom firm w Montrealu pozycjonowanie się w pierwszych wynikach wśród lokalnych zapytań. Dokładamy wszelkich starań, aby przy wyszukiwaniu lokalnym naszych klientów pojawiać się na pierwszym miejscu.

 


A ponieważ jakość usług jest tak samo ważna jak widoczność, jesteśmy specjalistami w pomaganiu w ulepszaniu recenzji online, co jest oznaką wiarygodności.

4 KROKI DO TWOJEJ LOKALNEJ STRATEGII SEO

Tworzenie i/lub optymalizacja arkusza Google

Zbieramy wszystkie informacje, aby zaprezentować Twoją firmę internautom w Twojej wizytówce Google Moja Firma:

 • Nazwa i opis Twojej firmy
 • Kategorie, produkty i usługi
 • Dane kontaktowe i zdjęcia do prezentacji
 • Przyciski akcji (rozmowa, plan podróży, strona internetowa…)

Jeśli masz już lokalną obecność, przeanalizujemy, co zostało zrobione, i wymienimy punkty wymagające ulepszeń, aby Twój lokalny wpis był jeszcze bardziej obecny i dostępny w Google.

Lepsza bliskość

Ponieważ bliskość Twoich klientów jest niezbędna dla Twojego lokalnego SEO, pracujemy nad poprawą Twojego wizerunku wśród internautów. Pracujemy nad Twoją lokalną wizytówką w Google Moja Firma, aby ułatwić kontakt między internautami a Twoją firmą. Mamy też metody, które pomogą zwiększyć liczbę i średnią recenzji w Twojej aukcji.

Optymalizacja lokalnej obecności

Lokalna strategia SEO to nie tylko wizytówka w Google Moja Firma! Mamy też wiele sposobów na zwiększenie Twojej obecności w sieci:

 • Optymalizacja treści witryny pod kątem lokalnych słów kluczowych
 • Umieszczanie w lokalnych katalogach ze strategią łączenia
 • Zarządzanie opiniami w Twojej wizytówce Google oraz w różnych witrynach i sieciach społecznościowych

Analiza wyników

Gdy zdecydujesz się na raport wyników z Dubuc Marketing, co miesiąc będziemy wysyłać Ci szczegóły dotyczące Twojej lokalnej strategii SEO! Identyfikujemy kilka wskaźników wydajności:

 

 • Liczba kliknięć przycisków akcji
 • Liczba i średnia recenzji
 • Pozycjonowanie pliku lokalnego zgodnie z lokalnymi żądaniami internautów

Doradzimy Ci wtedy przydatne działania, które będą skuteczne dla widoczności Twojej firmy.

 Lokalne SEO z Dubuc Marketing

Chcesz pozycjonować się przed konkurencją na lokalne prośby internautów? Skorzystaj z naszej lokalnej agencji SEO, aby poprawić swoją widoczność w Google!

ul. Wojska Polskiego 39A/23
41-600 Świętochłowice

Strona wykorzystuję pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony uznamy za zgodę.OK