Dubuc Marketing, specjalista
od reklamy na Facebooku
i Instagramie

Dubuc Marketing jest ekspertem w zarządzaniu reklamą w mediach społecznościowych w Montrealu od ponad 15 lat! Nasz zespół wspiera Cię w tworzeniu, monitorowaniu i ulepszaniu Twoich kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie. Aby szybko promować Twoją firmę, produkty lub usługi w sieciach społecznościowych, jesteśmy tutaj!

Kampanie reklamowe w mediach społecznościowych
dla skutecznej promocji

Dubuc Marketing to doświadczona agencja reklamowa w mediach społecznościowych z Montrealu. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu i monitorowaniu kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie. Po utworzeniu Twojej witryny reklama w sieciach społecznościowych jest niezbędnym narzędziem, które pozwoli Ci Cię poznać. Towarzyszyliśmy wielu MŚP w Montrealu w ich reklamie w sieciach społecznościowych, aby je lepiej poznać i podkreślić ich ofertę.

Zwiększ ruch
na swojej stronie

Szeroka gama możliwych reklam dla wszystkich potrzeb

Precyzyjne targetowanie reklam na Facebooku i Instagramie

Przystępne i opłacalne
koszty reklamy

Reklamy na Facebooku i Instagramie z Dubuc Marketing

 • Precyzyjnie określamy Twoje potrzeby, budżet i cel, aby przeprowadzić jak najlepsze kampanie reklamowe.

   

 • Wybieramy sieci społecznościowe dostosowane
  do Twojego celu (Facebook, Instagram, Linkedin…)
  i gwarantujemy Ci dochodowe kampanie oraz nowych klientów, którzy się z Tobą skontaktują.

   

 • Oferujemy rygorystyczny monitoring Twoich kampanii reklamowych w sieciach społecznościowych: tworzymy wskaźniki efektywności, które pozwalają szybko mierzyć sukces Twoich kampanii na Facebooku i Instagramie.

Nie wiesz od czego zacząć? Powierz nam analizę swojej obecności w sieci!

Aby podejmować najlepsze decyzje dla Twojej witryny, przeprowadzamy dla Ciebie szczegółową analizę Twojej obecności w sieci! Strona internetowa, portale społecznościowe, pozycjonowanie w wyszukiwarkach... Dokonujemy precyzyjnej inwentaryzacji i oferujemy listę najlepszych rekomendacji, aby spełnić Twoje cele!

Szukasz agencji reklamowej w mediach społecznościowych?

W przypadku reklam na Facebooku, LinkedIn lub Instagramie, nasza agencja reklamowa w mediach społecznościowych w Montrealu wspiera Twoją firmę w realizacji Twojej strategii internetowej w Montrealu. Posiadamy solidne doświadczenie i precyzyjne metody przygotowania i optymalizacji kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.

NASZE 4 KROKI EFEKTYWNYCH I OPŁACALNYCH KAMPANII

Analiza Twojej oferty i Twojego budżetu

Nasi eksperci ds. reklamy w mediach społecznościowych analizują, co masz do zaoferowania, aby określić najlepszą strategię, którą należy zastosować w przypadku skutecznych kampanii. Identyfikujemy z Tobą mierzalne cele zgodnie z Twoimi potrzebami. Razem z Tobą wybieramy najlepsze sposoby promowania Twojej firmy w sieciach społecznościowych. Następnie oferujemy kilka rodzajów kampanii.

Kierowanie do potencjalnych klientów

W Dubuc Marketing nasi konsultanci ds. reklamy w mediach społecznościowych w Montrealu pomagają skutecznie docierać do odbiorców w oparciu o różne kryteria:

 • Dane demograficzne (wiek, płeć, stan cywilny)
 • Psychografia (zainteresowania, styl życia, praca)
 • Dane przeglądania (strony odwiedzone w przeszłości).

Tworzenie efektownych reklam​

Kiedy Twoje cele, cele i budżet zostaną określone, nasi eksperci zajmą się tworzeniem reklam w mediach społecznościowych. Niezależnie od tego, czy na Facebooku czy Instagramie, tworzymy wiadomości i wizualizacje teaserowe, aby promować Twój biznes.

Śledzenie wyników Twoich reklam

Po zakończeniu kampanii dostarczamy Ci raport uzupełniający Twoje reklamy. Identyfikujemy dla Ciebie liczbę kliknięć, współczynnik konwersji lub całkowity koszt kliknięcia.

Czy chcesz reklamować się w sieciach społecznościowych w Montrealu? Skorzystaj z prawdziwego zespołu ekspertów na Facebooku i Instagramie, aby kampanie reklamowe się opłacały! 

ul. Wojska Polskiego 39A/23
41-600 Świętochłowice

Strona wykorzystuję pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony uznamy za zgodę.OK