Asystent ds. zarządzania marketingiem

Dubuc Marketing jest agencją internetową specjalizującą się w obsłudze internetowej MŚP z Quebecu. Tak samo w marketingu internetowym, jak i w narzędziach do zarządzania firmą, Dubuc Marketing to mały zespół, który myśli na wielką skalę! Codziennie możesz się od nas uczyć i dzielić się z nami swoją wiedzą, pomysłami czy pragnieniami. Czy chcesz się z nami rozwijać i przenieść swoją karierę na wyższy poziom? Mamy dla Ciebie idealną pracę!

Zadania na stanowisku :

- Analizować wydajność stron internetowych naszych klientów i wydawać zalecenia w celu poprawy wydajności i doświadczenia użytkowników

- Pisz wartościowe treści dla różnych klientów Dubuc Marketing: strona usług, sekcja o, wpisy na blogu
- Integracja treści na stronach internetowych klientów z ich systemów CMS
- Optymalizacja SEO stron internetowych naszych klientów: wywiad konkurencyjny, badanie i wybór odpowiednich słów kluczowych, optymalizacja techniczna i treściowa, praca nad adresami URL i strukturami stron, monitorowanie KPIS itp. 
- Udział w tworzeniu stron internetowych przy współpracy z zespołem programistów, grafików i kierowników projektów
- Udział w tworzeniu kampanii e-mailowych za pomocą naszego edytora e-maili
- Zarządzanie mediami społecznościowymi dla Dubuc Marketing i niektórych naszych klientów
- Inne powiązane zadania z zakresu zarządzania i administracji


Wymagania dotyczące stanowiska pracy :

Masz wyższe wykształcenie w zakresie marketingu lub komunikacji i czujesz się komfortowo w środowisku cyfrowym. Jesteś samodzielny, ciekawy świata i potrafisz przejąć inicjatywę, aby sprostać wymaganiom różnych klientów agencji. Lubisz pracować w zespole i umiesz słuchać potrzeb klientów i zespołów agencji.

Znasz cyfrowe narzędzia internetowe: masz już doświadczenie w zarządzaniu narzędziami Google, takimi jak Google Analytics, Google Mybusiness, Google Search Console czy Google Ads. Korzystałeś już z CMS lub wiesz jak działa oprogramowanie CMS, CRM lub ERP. Potrafisz żonglować kilkoma projektami i wiesz, jak ustalać priorytety swoich zadań. Wreszcie znasz pakiet Office (Word, Excel, Powerpoint).

Jesteś w stanie wyrażać się w języku francuskim i angielskim: masz doskonałą znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie, a także jesteś w stanie pisać i prowadzić dyskusje w języku angielskim (nasz zespół programistów i niektórzy z naszych klientów są użytkownikami języka angielskiego).

Wiesz, jak pisać treści bez popełniania błędów i oferować treści o wysokiej wartości dodanej, które spełniają kody sieci. Umiejętności w zakresie SEO i SEA są również atutem. Możesz mieć nawet certyfikaty Google!

Masz samochód i jesteś w stanie łatwo poruszać się po South Shore i w obszarze Greater Montreal.

Wyślij nam swoje CV, czekamy na spotkanie z Tobą!

*Forma męska jest używana dla rozjaśnienia tekstu, bez uszczerbku dla formy żeńskiej.

Dowiedź że jesteś człowiekiem:13+9 =

ul. Wojska Polskiego 39A/23
41-600 Świętochłowice

Strona wykorzystuję pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony uznamy za zgodę.OK