Edith Serei - Szkoła estetyki w Montrealu i Laval

Nasze usługi: Monitorowanie wydajności sieci, Reklamy Google Ads, Strategia cyfrowa, Optymalizacja lokalna – Google Moja Firma, SEO - Naturalne odniesienia, Publikacje Facebook | Instagram
Obszar działalności: Uroda i fitness
Typ: Google Ads, Publikacje Facebook | Instagram, SEO, Strategia łączenia

Akademia Edith Serei została założona w 1958 roku i jest dziś jedną z najbardziej prestiżowych szkół estetycznych w Quebecu. Edith Serei oferuje liczne szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu estetyki: makijaż, manicure/pedicure, masaże….

 

Dubuc Marketing wspiera Edith Serei w optymalizacji jej wyników w sieci i zarządzaniu jej witryną. Celem jest uczynienie Edith Serei punktem odniesienia dla treningu estetycznego w Internecie, aby co roku zdobywać nowych uczniów.

 

Aby osiągnąć te cele, wdrożyliśmy strategię odwoływania się do sieci i liczne narzędzia, które umożliwiają im poprawę wyników. Regularnie tworzymy i optymalizujemy treści, aby awansować w wynikach wyszukiwania w Google i uzyskać nowy ruch. Zarządzamy również kilkoma kampaniami reklamowymi Google, Facebook i Instagram, aby poprawić widoczność Akademii w Internecie.

 

W 2021 roku opracowaliśmy zupełnie nowy sklep dla Edith Serei. Dzięki tej platformie Akademia może sprzedawać swoje produkty kosmetyczne online, zarządzać stanem magazynowym, a także wysyłką i monitorowaniem klientów.

ul. Wojska Polskiego 39A/23
41-600 Świętochłowice

Strona wykorzystuję pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony uznamy za zgodę.OK