Twój dentysta - Jacques Hudon 

Nasze usługi: Monitorowanie wydajności sieci, Hosting, Reklamy Google Ads, Optymalizacja lokalna – Google Moja Firma, SEO - Naturalne odniesienia, Zarządzanie blogiem
Obszar działalności: Profesjonalne usługi, Zdrowie
Typ: Google Ads, Publikacje Facebook | Instagram, SEO, Strategia łączenia, Strony internetowe

Od 30 lat Jacques Hudon jest dentystą w Montrealu (w Plateau-Mont-Royal i Ahuntsic). Oferuje usługi stomatologiczne: protezy całkowite, częściowe, protezy na implantach i wiele innych usług.

 


Od wielu lat wspieramy Twojego dentystę Jacquesa Hudona w jego widoczności w sieci. Stworzyliśmy zawartość stron serwisu i założyliśmy bloga w celu wzmocnienia wydajności serwisu; wdrożyliśmy kilka działań referencyjnych Google, aby Jacques Hudon był jednym z pierwszych dentystów w Montrealu w wyszukiwarkach.

 


W ramach naszej współpracy od czasu do czasu wyświetlamy również reklamy Google Ads, aby wyróżnić Jacquesa Hudona w sieci. Wreszcie, codziennie zarządzamy jego stroną Google i hostujemy jej witrynę.

ul. Wojska Polskiego 39A/23
41-600 Świętochłowice

Strona wykorzystuję pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony uznamy za zgodę.OK