Mangeons Maison - Katering

Nasze usługi: Stworzenie strony internetowej, Hosting
Obszar działalności: Restauracje
Typ: Strony internetowe

Założona w 2014 roku przez Fany Charbonneau firma Mangeons Maison jest firmą cateringową oferującą wysokiej jakości kuchnię do jedzenia w lub na wynos w okolicach Napierville. Kuchnia oferuje co tydzień inne menu z domowymi daniami przeznaczonymi zarówno dla ciekawskich, jak i dla żłobków czy szkół w regionie.

 

W 2019 roku towarzyszyliśmy Mangeons Maison w tworzeniu ich strony internetowej, aby rozwijać ich obecność i lokalny rozgłos. Co tydzień witryna jest łatwo aktualizowana z poziomu CMS witryny; Internauci mogą teraz odkrywać oferowane menu i zamawiać je bezpośrednio online. Oprócz strony internetowej opracowaliśmy dostępne narzędzie do zarządzania, które umożliwia łatwe zarządzanie zamówieniami i dostępnymi zapasami w czasie rzeczywistym. Witrynę i platformę Mangeons Maison obsługujemy na naszych dedykowanych i bezpiecznych serwerach w Quebecu.

 

Dzięki naszej współpracy i jakości kuchni, Mangeons Maison stał się obowiązkowym punktem w Napierville i ma stale rosnącą i lojalną klientelę.

ul. Wojska Polskiego 39A/23
41-600 Świętochłowice

Strona wykorzystuję pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony uznamy za zgodę.OK