PRF Canada — kanadyjski materiał referencyjny dotyczący płytek bogatych w fibrynę

Nasze usługi: Strategia łączenia, Monitorowanie wydajności sieci, Stworzenie strony internetowej, Strategia cyfrowa, Email marketing, Optymalizacja lokalna – Google Moja Firma, SEO - Naturalne odniesienia
Obszar działalności: Zdrowie
Typ: Strony internetowe

PRF Canada oferuje kursy i szkolenia dotyczące płytek bogatych w fibrynę w dziedzinie stomatologii. PRF cieszy się międzynarodowym uznaniem wśród stomatologów i dentystów.

 


Od wielu lat wspieramy PRF Canada w ich rozwoju w sieci. W 2021 roku stworzyliśmy zupełnie nową stronę internetową dla dentystów w Quebecu i całej Kanadzie. Strona ma na celu promowanie wielu kursów szkoleniowych PRF Kanada, ale także sprzedaż produktów związanych z PRF. Tworzymy również e-maile dla PRF, aby promować wiele szkoleń i produktów oferowanych na stronie.

 


Mając to na uwadze, wdrożyliśmy kilka działań Google SEO, aby PRF stał się głównym graczem w wyszukiwarkach. Stworzyliśmy lokalny wpis PRF w Google i stworzyliśmy treść, aby poprawić pozycjonowanie witryny. Na koniec regularnie monitorujemy wydajność, aby zidentyfikować najlepsze możliwości i zalecenia dotyczące poprawy wydajności w sieci.

ul. Wojska Polskiego 39A/23
41-600 Świętochłowice

Strona wykorzystuję pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony uznamy za zgodę.OK