Tableau Depot - internetowa galeria sztuki

Nasze usługi: Strategia łączenia, Audyt i analiza, Stworzenie strony internetowej, Hosting, Reklamy Google Ads, Pisanie treści, Zarządzanie blogiem, Publikacje Facebook | Instagram
Obszar działalności: Sztuka i Rozrywka
Typ: Google Ads, Publikacje Facebook | Instagram, SEO, Strategia łączenia, Strony internetowe

Tableau Dépôt to firma zajmująca się sprzedażą i oprawą obrazów w Montrealu. Założona w 2013 roku firma prezentuje lokalnych artystów i realizuje liczne projekty na płótnie dla osób prywatnych w całej Kanadzie. Tableau Dépôt zaprasza również gości do swojej galerii sztuki w Saint-Laurent.

 

Dubuc Marketing codziennie wspiera Tableau Dépôt, aby poprawić jego wydajność i widoczność w sieci. Stworzyliśmy i prowadzimy sklep internetowy Tableau Depot od ponad 4 lat, co pozwala nam sprzedawać ponad X obrazów miesięcznie w całej Kanadzie. Tableau Depot posiada spersonalizowane narzędzie do zarządzania, które ułatwia zarządzanie stołami sklepowymi i śledzenie zamówień w czasie rzeczywistym, aż do dostawy.

 

Aby Tableau Dépôt stało się jednym z głównych graczy w sprzedaży i oprawianiu płótna w Quebecu, wdrożyliśmy długoterminową strategię naturalnego odniesienia; tworzenie i optymalizacja treści, dodawanie i zarządzanie linkami zewnętrznymi (backlinkami), optymalizacja lokalnego wpisu Google Mybusiness… Jednocześnie uruchomiliśmy kilka kampanii reklamowych Google i kilka razy w miesiącu produkujemy newslettery przeznaczone na ponad 2000 adresów e-mail w Kanadzie.

 

W 2022 r. Tableau Depot odwiedza ponad 4000 odwiedzających miesięcznie na swojej stronie internetowej i znajduje się w czołówce wyników wyszukiwania zapytań dotyczących sprzedaży obrazów i opraw.

ul. Wojska Polskiego 39A/23
41-600 Świętochłowice

Strona wykorzystuję pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony uznamy za zgodę.OK